WandaVision. Recenzje zalały internet, warto było czekać?

0 komentarzy

Recenzje serialu WandaVision trafiły do sieci, doczekaliśmy się hitu?

Opinie na temat widowiska są nader pozytywne. Redaktorzy docenili nietuzinkowy pomysł oraz to w jaki sposób został zrealizowany. Sitcomowa stylistyka sprawdza się znakomicie, czyniąc z produkcji MCU wyjątkowo oryginalną pozycję. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany grają bardzo przekonująco, na największą pochwałę ma zasługiwać natomiast Kathryn Hahn. Kolejnym atutem są zabawne żarty obecne w serialu. Na portalu Metacritic średnia ocen oscyluje obecnie w granicach 75%.

Niemniej nie wszystko idealnie zagrało. Widowisko rozkręca się wolno, a co więcej fani produkcji ze stajni Marvel, mogą być nieco zakłopotani obcując z nietypową konwencją serialu. Nie przystaje ona do filmów o superbohaterach. Nie uświadczymy tu spektakularnych pojedynków i oklepanych motywów. Postawiono na nietypowe, nowatorskie ujęcie tematu.

Reżyserem projektu jest Jac Schaeffer, która pracowała już przy takich filmach jak Czarna Wdowa czy Kapitan Marvel. Serial WandaVision obejrzymy wyłącznie na platformie Disney+, która póki co jest niedostępna w naszym kraju.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się