VirCities niebawem wskoczy w fazę beta testów

Tytuł stworzony przez niezależne studio IlkFinKom to propozycja dla użytkowników najpopularniejszych systemów mobilnych – iOS, Android i Windows Phone. 

VirCities pozwoli graczom udowodnić swój kunszt managerski, wykazać się zmysłem ekonomicznym, czy wreszcie zrealizować ambicje polityczne. Polska wersja już 10. września wejdzie w fazę beta-testów, a wszyscy, którzy się do nich zgłoszą, pobiorą grę na swoje urządzenia mobilne całkowicie za darmo.

Korzenie VirCities sięgają strategicznych, wieloosobowych gier przeglądarkowych, z których studio zaczerpnęło najlepsze elementy wzbogacając je o wiele autorskich pomysłów. Doświadczenia zbierane przez IlkFinKom od 2010. roku pozwoliły na stworzenie tytułu, który zapewni odbiorcom głębokiej i zróżnicowanej rozgrywki z elementami konkurencji i współpracy między graczami.


Chcesz się sprawdzić jako przedsiębiorca? W wirtualnym mieście założysz własną firmę, zatrudnisz pracowników i powalczysz z konkurencją, lub znajdziesz własną niszę na rynku. Wolisz poświęcić czas rozwojowi umiejętności swej postaci i pomagać innym? Gra pozwoli ci otworzyć własną praktykę lekarską. A może pociąga cię czwarta władza? Możesz zostać wydawcą własnej gazety a z czasem, potentatem medialnym. Każda z wybranych ścieżek może okazać się wstępem do oszołamiającej kariery politycznej – od szarego obywatela, po prezydenta metropolii.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet