W Two Point Campus studenci będą czarować. Zobaczcie ciekawy zwiastun

Two Point Campus
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wygląda na to, że w Two Point Campus będziemy mogli zbudować swój własny, osobisty Hogwart. Sugeruje to najświeższy zwiastun z produkcji.

O tym, że Two Point robi kolejną odjechaną grę, wiemy już od dłuższego czasu. Jeśli będzie choć w połowie tak zabawna i wciągająca, jak poprzedni projekt twórców, to zwiastuję im wielki sukces. Zresztą najnowszy materiał z Two Point Campus wskazuje na to, że tytuł jest na najlepszej ku temu drodze.

Zatytułowany Course Reveal: Wizardry filmik pokazuje, jak studenci robią w kampusie różne dziwne rzeczy związane z magią. Mieszanie wywaru w gigantycznym kotle, wróżenie ze szklanej kuli czy wyczarowywanie ptaszków to tylko niektóre przykłady. Widać, że szykuje nam się kawał arcyciekawej produkcji.

Na Two Point Campus przyjdzie nam trochę poczekać. Choć tytuł miał wyjść już w maju, niedawno ogłoszono przesunięcie daty debiutu na 9 sierpnia 2022. Pozostaje mieć nadzieję, że to już ostateczny termin.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie