PUBG PlayerUnknown's Battlegrounds Stean

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Turniej PUBG. Rusza wielkie przedsięwzięcie z pulą nagród 2 mln dolarów

Gracze mają szansę uczestniczyć w naprawdę sporym przedsięwzięciu.

Już niebawem rusza PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018). W wydarzeniu zmierzy się 20 najlepszych zespołów PUBG z całego świata. Walka będzie toczyć się o łączną sumę 2 milionów dolarów (w nagrodach). PGI 2018 jest pierwszym tego typu oficjalnym wydarzeniem organizowanym przez PUBG Corp. Impreza esportowa odbędzie między 25, a 29 lipca w Berlinie.

PGI 2018 przedstawi 20 najlepszych PUBG drużyn z całego świata, które zostaną wybrane podczas turniejów organizowanych na początku lipca w Północnej Ameryce, Europie i Azji. Wydarzenie będzie składać się z czterech drużynowych meczy, w perspektywie z trzeciej osoby (TPP) 25 i 26 lipca. Następnie 28 i 29 lipca będą miały miejsce rozgrywki w trybie pierwszej osoby (FPP). Nagrodzone zostaną zwycięskie drużyny w każdym z trybów (TPP i FPP).

Wkrótce pojawi się więcej szczegółów dotyczących sprzedaży biletów na PGI 2018, regionalnych kwalifikacji oraz miejsca w którym odbędzie się wydarzenie.

Źródło: PUBG Corp.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%