TOP 20 gier, w których możesz kraść samochody

TOP 20 gier kradzież auta
Publicystyka

Szukasz najlepszej gry, gdzie możesz kraść samochody? Mam dla Ciebie nie jeden, a 20 świetnych tytułów, które musisz sprawdzić.

Czy zgodzicie się ze mną, że jedną z najciekawszych aktywności w grach jest kolekcjonowanie samochodów? Nie tyle zbieranie ich jak znaczki w klaserze, co sprawdzenie każdej maszyny na drodze, by znaleźć tą ulubioną, o idealnych osiągach i kolorze. Aby spełnić swoje marzenia o pełnym garażu doświadczeń, zawsze trzeba skorzystać z tych mniej legalnych sposobów. Nazywając rzeczy po imieniu, część z nich trzeba po prostu ukraść. Jeśli zastanawiacie się, w jakich grach można uprawiać sztukę kradzieży samochodów, to swoją ciekawość skierujcie na poniższe zestawienie.

Najlepsze gry, gdzie możesz kraść samochody


GTA V

Na początek coś zupełnie nieoczywistego, tak odrobinę na doczepkę. Bo seria, z której wywodzi się wskazana gra, ma tylko w tytule zawarte Wielka Kradzież Samochodów. No w sumie podczas rozgrywki czasem narzuca łamanie prawa, tudzież odbieranie mienia cywilom i gangsterom, ale to szczegół. 😉


Mafia: Definitive Edition

Najlepszy remake gry od czasu odświeżenia Resident Evil 2 i kropka. W Mafii jest ukazana kwintesencja starej, dobrej szkoły gangsterki, a ta rządzi się swoimi regułami. Jak zabijać to z honorem i pozdrowieniami; jak kraść auta to wyłącznie z małym przebiegiem i mocnym silnikiem, aby ucieczka przed glinami nie trwała zbyt długo.


Just Cause 4

Chyba jedyna gra na naszej liście, w której jest więcej niż jedna metoda na uprowadzenie samochodu. Tradycyjnie można ustawić się bokiem do drzwi i wyrzucić delikwenta ze środka. A kto ceni sobie ekstrawagancję, ten może użyć chwytaka w celu przyczepienia się do maszyny w ruchu i wskoczenia na fotel kierowcy przez dach. Brzmi zwariowanie? Pewnie, w końcu cała seria stoi na kaskaderskich wyczynach, których nie powstydziłby się sam Tom Cruise.


Far Cry 6

Tak naprawdę w każdej części Far Cry mamy do wyboru przemieszczanie się na stópkach bohatera lub z pomocą wszelkiej maści maszyn lądowych, wodnych i powietrznych. Niemniej wszystkich Wam przedstawiać chyba nie trzeba. Wystarczy ta jedna z najładniejszą grafiką i najbardziej ucywilizowaną lokacją w grze. Co wyróżnia Far Cry 6, to z pewnością szeroka paleta pojazdów do przechwycenia – są tu cywilne bryki jak i kilka wojskowych specjałów.


Saint’s Row IV

Jeśli nie podchodzi Wam zbyt poważny nastrój fabuły, to Saint’s Row IV zadziała jak antybiotyk na grypę. Dodatkowo specyficzna oprawa graficzna zniweluje efekt popełnianych wykroczeń, umniejszając czy to kradzieży aut, czy formie zastosowanej przy eliminacji kierowcy. Krew się leje, acz niczym w filmach Tarantino.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie