The Witcher: Ronin

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Powstaje komiks z japońską wersją Geralta

Na nocnej powtórce WitcherCONu pojawiło się trochę nowych ogłoszeń dotyczących wiedźmińskich projektów. Dowiedzieliśmy się na przykład, że powstaje The Witcher: Ronin, czyli manga o Geralcie.

Podczas nocnej emisji konferencji WitcherCON CD Projekt zapowiedziało The Witcher: Ronin. Akcja komiksu ma rozgrywać się w feudalnej Japonii, a jego głównym bohaterem będzie Geralt, który zostanie samurajem (tytułowym roninem).

Historia, jaką opowie manga o Białym Wilku, nie będzie powiązana z innymi produkcjami w uniwersum. W The Witcher: Ronin Geralt wyruszy w niebezpieczną podróż, by odnaleźć Śnieżną Damę Yuki Onna.

Komiks będzie miał 100 stron. Autorem historii jest Rafał Jaki, który pracuje też nad serialem anime Edgeruners bazującym na CP 2077. Natomiast ilustracje tworzy japoński rysownik Hataya. Jeśli jesteście ciekawi, jak to będzie wyglądać, to obejrzyjcie poniższy trailer.

Niebawem na Kickstarterze ruszy zbiórka pieniędzy na wersję kolekcjonerską i tłumaczenia komiksu. Ronin ma bowiem trafić na światowy rynek. Nie jest jeszcze znana data debiutu opowieści.

Na WitcherCONie ujawniono też mnóstwo innych informacji dotyczących produkcji o wiedźminie. Dowiedzieliśmy się chociażby, że drugi sezon serialu The Witcher Netfliksa zadebiutuje 17 grudnia. Tutaj możecie zobaczyć fenomenalny trailer. A oprócz tego ujawniono, że powstaje darmowe DLC do ostatniej odsłony gry RED-ów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się