Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Lord Of The Rings: Gollum – nowa gra w uniwersum Władcy Pierścieni zapowiedziana

Jak wskazuje sam tytuł, głównym bohaterem gry będzie Gollum, a gracz pozna jego historię tuz po odnalezieniu Jedynego Pierścienia.

W Światowy Dzień Czytania Tolkiena ogłoszono nową grę wideo w uwielbianym przez wielu uniwersum. The Lord Of The Rings: Gollum powstanie pod skrzydłami niemieckiego studia Daedalic Entertainment (we współpracy z Middle-earth Enterprises).

Póki co, zbyt wiele o nadchodzącej grze nie wiadomo. Deweloperzy celują z premierą w 2021 rok i zaznaczają, że tytuł zadebiutuje na komputerach PC oraz liczących się konsolach, które będą wówczas na rynku.

The Lord Of The Rings: Gollum przedstawi historię z perspektywy Smeagola, a akcja rozpocznie się po odnalezieniu przez niego Jedynego Pierścienia. Twórcy podkreślają, że położą bardzo duży nacisk na fabułę oraz jej wierność z powieściami Tolkiena. The Lord Of The Rings: Gollum został zaliczony do gatunku przygodowa gra akcji i według zapowiedzi Daedalic Entertainment, w planach jest więcej niż jedna gra.

Brzmi zachęcająco, dlatego z niecierpliwością czekamy na pierwsze screeny oraz zwiastun produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%