Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

The Liberator to animacja stworzona przez Polaka, którą obejrzycie na Netflixie.

Serial The Liberator, będzie opowiadał o żołnierzach walczących w trakcie II wojny światowej.

Fabuła ma koncentrować się wokół Feliksa Sparska i jego oddziału. Początkowo więzi łączące żołnierzy nie są zbyt silne, ale wydarzenia, których są świadkami sprawiają, że rodzi się między nimi braterstwo krwi. Scenariusz został stworzony w oparciu o książkę autorstwa Aleksa Kershawa, którą zatytułowano Liberator (Wyzwoliciel).

Przy pracach nad serialem posiłkowano się tzw. animacją hybrydową. Stanowi ona połączenie gry aktorskiej, wraz z zastosowaniem techniki komputerowej. Daje to bardzo ciekawy efekt artystyczny, z którym możecie się zapoznać oglądając załączony zwiastun. Od strony wizualnej, The Liberator przypomina serial Undone, który nawiasem mówiąc, mocno rekomendujemy.

W filmie wystąpią m.in. Jose Miguel Vasquez i Bradley James. Scenarzystą jest natomiast Jeb Stuart , odpowiedzialny chociażby za fabułę Szklanej Pułapki. Premiera serialu, opowiadającego o próbie wyzwolenia Europy z nazistowskiej tyranii, odbędzie się już 11 listopada bieżącego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się