Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

The Batman. Zaprezentowano szkic Mrocznego Rycerza

Zobaczcie rysunek na którym przedstawiono bohatera filmu The Batman.

Na obrazku zilustrowanym przez Jima Lee, będący dyrektorem kreatywnym DC, możemy zaznajomić się z wizerunkiem Człowieka-nietoperza. Praca ewidentnie nawiązuje do komiksów Batman: Zero Year. Stojący w deszczu bohater, zapewne zastanawia się jak skutecznie powstrzymać przestępczość w Gotham City. Jeśli spodobała się Wam kreska Lee, to niestety nie mamy dobrych wieści. Autor nie zajmuje się obecnie tworzeniem komiksów.

New artwork by Jim Lee of Robert Pattinson's Batman : batman

Tak jak zwiastuje powyższa praca, film The Batman, będzie osadzony mrocznej stylistyce. Sporo wątków zostanie poświęconych detektywistycznej pracy Bruce’a Wayne’a. Na ekranie zobaczymy również inne znane postacie, takie jak Pingwin, Człowiek Zagadka czy Kobieta Kot.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że zaprezentowano siedzibę superbohatera w mediach społecznościowych. Jaskinia Batmana to kultowe miejsce, doskonale znane miłośnikom produkcji DC. Premiera The Batman została zapowiedziana na dzień 4 marca 2022 roku. Reżyserem został Matt Reeve, natomiast za muzykę odpowiedzialny będzie Michael Giacchino.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się