Tak mogłaby wyglądać Ciri w Wiedźminie 4. Świetny cosplay

0 komentarzy

Jak widać, Wiedźmin 3 nadal jest w sercach osób zajmujących się cosplay’em. Zerknijcie na jeden z najnowszych, w którym Natasza Koczetkowa wcieliła się w Ciri.

Wiedźmin 3 nie odpuszcza w cosplay’u, czego najnowszym dowodem jest próba odtworzenia Ciri przez „team” Natasza Koczetkowa + KIRA. Ta pierwsza wcieliła się w Dziecko Niespodziankę, ta druga odpowiada za zdjęcia oraz ich obróbkę.

I trzeba przyznać, że zarówno kreacja, jak i fotki wyszły naprawdę świetnie. Po obróbce, zdjęcia wyglądają niemal jak screeny z gry, lecz nadal widać, że to rzeczywistość. Ciekawe, czy CD Projekt RED mogłoby zafundować nam taką fotorealistyczną jakość Ciri, gdyby ta pojawiła się w grze Wiedźmin 4 (nazwa umowna).

W kolejnej części Wiedźmina nie zobaczymy Geralta jako głównego bohatera (trylogia Białego Wilka została zakończona), może zatem Ciri dostałaby szansę?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się