Tablet SHIELD K1 powraca na rynek. Znamy nową cenę

NVIDIA SHIELD K1 to wydajny tablet z systemem Android, który w połączeniu z kontrolerem SHIELD i usługą strumieniowania gier NVIDIA GeForce NOW zmienia się w maszynę do gier.

W odpowiedzi na prośby fanów, NVIDIA ponownie wprowadza na rynek tablet dla graczy, w odświeżonej wersji i nowej cenie 849 złotych. Tablet SHIELD K1 wyposażono w 8-calowy wyświetlacz Full HD 1080p oraz dwa umieszczone z przodu głośniki. Slot na kartę microSD umożliwia rozszerzenie pamięci na dane do 128 GB. Dołączając do tego opcjonalne etui, które służy również jako podstawka oraz zaawansowany kontroler SHIELD, otrzymujemy doskonały tablet dla graczy.

Tablet SHIELD K1 jest napędzany przez procesor NVIDIA Tegra K1, wyposażony w 192-rdzeniową jednostkę GPU opartą na architekturze NVIDIA Kepler i czterordzeniową jednostkę CPU taktowaną zegarem o częstotliwości 2,2 GHz.


W Polsce można go kupić w sieciach Komputronik i X-KOM. Tablet z 16GB pamięci masowej (rozszerzalnej o 128GB za pomocą kart microSD) i łącznością Wi-Fi jest wyceniony na 849 złotych. Opcjonalne akcesoria obejmują kontroler SHIELD (249 zł), etui (129 zł), rysik DirectStylus 2 (79 zł) oraz ładowarkę z wtyczkami działającymi na całym świecie (99 zł).

Źródło: Nvidia

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet