Szybcy i wściekli 9. Materiały promujące film trafiły do sieci

0 komentarzy

Czekacie na film Szybcy i wściekli 9? Zobaczcie co przygotowali twórcy.

W internecie możecie zobaczyć nowe zdjęcie z produkcji w reżyserii Justina Lin. Ukazało się on w magazynie Total Film. Nowy numer ma trafić do sprzedaży dnia 8 stycznia. Pojawiły się również dwie okładki czasopisma prezentujące bohaterów. W widowisku ujrzymy takich aktorów jak: Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren i Charlize Theron.

Szybcy i wściekli 9

Pierwotnie film miał trafić na ekrany 22 maja 2020 roku, niestety koronawirus pokrzyżował plany twórców. Nowa data premiery została ustalona na 26 maja bieżącego roku. Scenariusz przedstawi losy Doma, który musi zmierzyć się z grzechami przeszłości. W tym celu będzie zmuszony skonfrontować się się ze swoim bratem Jakobem.

Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9

Na łamach naszego portalu, informowaliśmy o tym, że Studio Universal Pictures planuje zakończyć przygodę z serią Szybcy i wściekli. Będziecie tęsknić za protagonistami i ich szybkimi brykami?

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się