Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Szklana Pułapka 6 – oficjalny tytuł filmu bardzo „oszczędny”

John McClane powróci w szóstej części filmu Szklana Pułapka. 

Niezapomniana seria filmów akcji będzie kontynuowana w nadchodzącej szóstej odsłonie, gdzie widzowie będą śledzić Bruce’a Willisa jako 60-letniego McClane’a i jednocześnie poznają młodsze wcielenie McClane’a (dwadzieścia kilka lat), które zagra nieznany jeszcze aktor. I chociaż od dawna mówi się, że projekt nazywa się Die Hard: Year One, scenariusz ma inny, bardziej oszczędny tytuł: McClane – donosi serwis Empire.

Szklana Pułapka 6 – oficjalny tytuł to McClane

Producent filmu, Lorenzo diBonaventura, zaznacza na łamach portalu Empire, że John McClane grany przez Bruce’a Willisa nie będzie marginalizowany w nowej Szklanej Pułapce, a sekcje z przeszłości – gdzie główny bohater zostanie odegrany przez kogoś innego – nie zdominują filmu.

Nie wiem, jak zrobić Szklaną Pułapkę bez Bruce’a. Idea, żeby nie był on bardzo istotnym aktorem w tym filmie, jest nieprawdziwa. Będziemy poznawać Johna McClane’a po dwudziestce. Ale równie ważna jest ta 60-letnia wersja – zaznacza Lorenzo diBonaventura.

Data premiery McClane nie jest jeszcze znana, choć wiadomo, że w lipcu scenariusz został ukończony. Reżyserem filmu będzie Len Wiseman.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%