Symulator Zegara trafia na Nintendo Switch

Tytuł doceniony przez użytkowników Steam pojawił się już na Nintendo eShop.

Kool2Play poinformowało, że Clock Simulator, jeden z najbardziej zwariowanych wirtualnych symulatorów pojawił się dziś na Nintendo Switch. Teraz każdy z graczy może na własnej skórze przekonać się, jak to jest być zegarem!

Ta minimalistyczna gra logiczna oparta jest na rytmie. Zupełnie jak działanie zegara – wszystko, co należy robić to precyzyjnie odmierzać czas. Każdą sekundę.

Niezależnie od tego czy potrzebna jest chwila odprężenia i relaksu czy wyzwania i czystej rozrywki – Clock Simulator daję możliwość skupienia się na swoim wewnętrznym rytmie i jak najdokładniejszego odmierzania sekundy. Każdej sekundy. Dodajmy do tego wiele różnorodnych trybów rozgrywki a także możliwość odblokowywania kolejnych tak, aby jak najlepiej dostosować grę do własnych upodobań, a otrzymamy produkcję, przy której spędzić będzie można nieco dłużej, niż tylko ułamki sekund.

Specjalnie dla konsoli Nintendo Switch gra wzbogacona została o dwa tryby multiplayer, aby móc bawić się maksymalnie z aż czterema znajomymi na jednym urządzeniu i razem odkrywać trudy i znoje bycia zegarem.

Gra dostępna jest na konsoli Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 16 złotych.

Źródło: Nintendo

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.