Symulacja ciężarówek TruckSim wyląduje na iOS oraz Android

W TruckSim gracz zaczyna jako niewielki przewoźnik, przed którym stoi zadanie rozwinięcia kroczek po kroczku pełnego potencjału firmy.

Już 25 listopada ukaże się TruckSim na sprzętach iOS i Android w cenie prawie 3 dolarów. Do wyboru ma być siedem różnych modeli ciężarówek począwszy od klasyka – MAN F8, przez współczesne standardowe modele MAN TGS i TGX, aż po oficjalną ciężarówkę wyścigową teamu Castrol, któremu przewodzi wielokrotny mistrz Europy Jochen Hahn. Wszystkie maszyny zostały drobiazgowo odwzorowane w świecie gry.

Wraz z szybkim rozwojem firmy możliwe będzie zatrudnianie innych kierowców, którzy wykonają zlecenia samodzielnie, pracując na sukces gracza gdy ten wykonuje własne kursy po drogach Europy. 500km dostępnych w grze tras przełoży się na 25 000 km rzeczywistej sieci komunikacyjnej pieczołowicie odwzorowanych w świecie gry wraz z 20 miastami, w których nie zabraknie charakterystycznych zakątków i budowli.


Londyn, Amsterdam, Paryż, Bruksela, Genewa, Poznań, Praga, czy Mediolan – wszystkie zobaczymy z okien potężnej ciężarówki MAN.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet