Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Stworzyli popularny Real Boxing. Teraz czas na nową grę

Innowacyjna bijatyka trafiła do Google Play.

Mayhem Combat, gra akcji stworzona przez polskiego developera Vivid Games, ma dziś oficjalną, światową premierę w sklepie Google Play. Nadszedł więc czas na wyzwolenie wewnętrznej furii i walkę o dominację na interaktywnych arenach.

Mayhem Combat trafiło w pierwszej kolejności na sprzęty z systemem iOS. Od momentu premiery, 28 czerwca, gra osiągnęła imponujące wyniki oraz zaangażowanie ze strony graczy. Została pobrana przez blisko 400 tysięcy graczy i zapewniła sobie miejsce w rankingu TOP10 sklepu App Store w ponad 25 krajach. Podczas pierwszego tygodnia ligi rankingowej, gracze stoczyli ponad 600 tysięcy bitew, a osoba, która uplasowała się na pierwszym miejscu, otrzymała 1000 dolarów nagrody w ramach pierwszego konkursu w grze.

Mayhem Combat to świeże podejście Vivid Games do gatunku bijatyk na urządzeniach mobilnych. Podczas gdy Real Boxing było jedynym w swoim rodzaju wirtualnym symulatorem walki 3D, Mayhem Combat idzie w inną stronę, stając się jedyną grą mobilną łączącą w sobie elementy bijatyki oraz platformówkowego poruszania po arenach. Tym samym gracze dostają produkt pozwalający na dynamiczną rywalizację nawet na urządzeniach mieszczących się w twojej kieszeni.

Właściciele urządzeń z Androidem będą mogli spróbować swoich sił w walkach 1v1, wszyscy-na-wszystkich, tag battle z trzema wymienialnymi postaciami oraz w uwielbianym przez graczy trybie w stylu Battle Royale (10 graczy, każdy na każdego). Celem rozgrywki jest przechytrzyć i pokonać przeciwnika, używając nie tylko ciekawych rodzajów broni, ale także wykorzystania znajomości poziomów i wciągnięcia przeciwników w pułapkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%