Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Stranger Things 4 powstaje bez zakłóceń. Zobaczcie zdjęcia z planu filmowego

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu filmowego Stranger Things 4.

Na fotografiach zobaczymy takie gwiazdy jak: Gatena Matarazzo, Finna Wolfhard, Caleb McLaughlin, Joe Keery i Maya Hawk. Da się zaobserwować, że pandemia nie pozostaje obojętna na pracę członków obsady. Aktorzy mają bowiem na twarzy założone maseczki i zapewne muszą przestrzegać wytycznych dotyczących dzielącej ich odległości. Trzeba również przyznać, że na przestrzeni lat bohaterowie serialu bardzo wydorośleli.

Zastanawiająco wyglądają dziwne istoty oplatające drzewo. Możemy się tylko domyślać, ale być może scenografia przedstawia tzw. drugą stronę. Przypominamy, iż pracę nad czwartym sezonem serialu rozpoczęto jeszcze w lutym 2020 roku, COVID-19 wymusił jednak wstrzymanie prac. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Joe Keery grający Steve’a Harringtona, stwierdził, że dzięki większej ilości czasu, udało się dopracować scenariusz.

Nowe odcinki mają się pojawić w pierwszej połowie 2021 roku. Czekacie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się