Star-Wars-Squadrons

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Star Wars Squadrons – nowy gameplay. 12 minut w przestrzeni kosmicznej

Lecimy w gwiazdy z nowym gameplay’em ze Star Wars Squadrons. Oprócz walki, zobaczycie upgrade pojazdu kosmicznego oraz dostosowywanie kokpitu. 

YouTube’r posługujący się pseudonimem jackfrags udostępnił 12 minut świeżej rozgrywki ze Star Wars Squadrons. To początkowy fragment kampanii fabularnej, filmik znajdziecie na końcu tej wiadomości.

Star Wars Squadrons zaoferuje widok z pierwszej osoby. Już podczas zapowiedzi gry, Electronic Arts podkreślało, że otrzymamy bogatą personalizację i opcje dostosowywania rozgrywki z nagrodami i bonusami, możliwymi do zdobycia wyłącznie podczas gry. Część tej personalizacji możemy zobaczyć właśnie na poniższym gameplay’u.

Gra zostanie wyposażona zarówno w kampanię dla jednego gracza, jak i tryb sieciowyFabuła przedstawi wydarzenia po Bitwie o Endor, gdy Sojusz Rebeliantów z powodzeniem zniszczył drugą Gwiazdę Śmierci. Dzięki tej historii gracze dowiedzą się, co to znaczy być pilotem podczas naprzemiennej walki z perspektywy dwóch różnych postaci, z których jedna służy w heroicznym Vanguard Squadron Nowej Republiki, a druga walczy dla przerażającego Titan Squadron w Galaktycznym Imperium.

Jeśli chodzi o starcia sieciowe, tutaj otrzymamy możliwość poszalenia w systemie 5 na 5 graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się