Star Wars od Ubisoft. Nowe informacje

0 komentarzy

Kolejne informacje o grze Star Wars od studia Ubisoft, rzucają nowe światło na produkcję.

Portal The Digital Fix przeanalizował oferty pracy od Massive Entertainment (jednego z zespołów Ubisoftu), na bazie których można wiele wywnioskować na temat zapowiedzianej produkcji. Oddział przygotowujący grę ze świata Gwiezdnych Wojen, szuka kandydatów do pracy jako: Cinematic Narrative Designer, Senior Writer i Senior Game Designer.

Cinematic Narrative Designer ma odpowiadać za przygotowywanie nowatorskich questów, które najpewniej związane będą z główną kampanią fabularną. Senior Writer to osoba odpowiedzialna za dialogi prowadzone między postaciami, kreowanie mieszkańców zamieszkujących wirtualny świat i tworzenie charakterystyk przedmiotów, w których posiadanie będzie mógł wejść protagonista. Senior Game Designer przygotuje system walki obejmujący m.in. mechaniczne istoty jakie pojawią się w grze.

Z nowych informacji, które trafiają do sieci, wyłania się coraz bardziej spójna koncepcja tego czym będą growe Gwiezdne Wojny. Zobaczcie jakie informacje wypłynęły wcześniej w kontekście zapowiadanej produkcji.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się