Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Obejrzyjcie zwiastun filmu Star Wars: Echoes of Darkness

Fanowska produkcja Star Wars: Echoes of Darkness zespołu Sneaky Zebra wygląda obiecująco.

Reżyserem projektu został Gary Scullion, funkcję producenta pełni z kolei Nick Acott. Autorzy przyznają, że bez wsparcia finansowego nie da się im ukończyć całości. Dlatego też proszą internautów o pieniądze. W ten sposób filmowcy wcielą swoją wizję w życie, a dotujący staną się częścią inicjatywy.

W Star Wars: Echoes of Darkness wystąpią tacy aktorzy jak Richard Ash, Mark Joseph, Laura Tolton, Katrina Allen, Charlie Bond, Jon Campling czy James Hamer-Morton.

Fabuła filmu rozgrywa się 30 lat po zakończeniu historii przedstawionej w Powrocie Jedi. Scenariusz ma opowiadać o grupie najemników, którzy decydują się na zadanie znalezienia starożytnego reliktu na leśnym księżycu Endora. Protagoniści nie są świadomi tego kim jest ich pracodawca i na jakie niebezpieczeństwo się narażają podejmując się misji. Celem twórców ma być stworzenie wyjątkowej pozycji, którą wszyscy będą chcieli zobaczyć.

Więcej o projekcie dowiedzieć się tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się