Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Sky Sharks. Zapowiedziano najbardziej absurdalny film tego roku

Produkcja Sky Sharks opowie nam o ataku nieumarłych nazistów, którzy planują zdobyć Londyn ujeżdżając latające rekiny.

Musicie przyznać, że Sky Shark nie jest przykładem filmu, który traktuje się zbyt poważanie. Wydaje się jednak, że miłośnicy kiczowatych horrorów klasy B będą zachwyceni. Kiepskie efekty specjalne, mało przekonujący aktorzy i fabuła stworzona pod wpływem środków psychoaktywnych, to wszystko co powinniście znaleźć w produkcji reżysera Marca Fehse’a. Jeśli nie wierzycie obejrzyjcie zwiastun.

Kogo zobaczymy na ekranie? W filmie wystąpią: Tony Todd, Cary-Hiroyuki Tagawa, Eva Habermann, Naomi Grossman, Amanda Bearse, Robert LaSardo a także Dave Sheridan.

Historia opowiada o grupie geologów, którzy natrafiają na nazistowskie laboratorium mieszczące się na Antarktydzie. Okazuje się, że znajduje się tam niemiecka wunderwaffe, mająca przynieść hitlerowcom zwycięstwo. Konkretnie mowa o drapieżnych rekinach, ujeżdżanych przez zmutowanych genetycznie nieumarłych super-ludzi. Świat może ocalić tylko grupa wskrzeszonych żołnierzy amerykańskich, którzy stracili życie w Wietnamie…

Sky Sharks

Premiera została zapowiedziana na dzień 2 lutego 2021 roku. Jesteście gotowi na przygodę Waszego życia?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%