Skatebird ptaszek żółty

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gra o ptaku na deskorolce z nową datą premiery. Zobaczcie gameplay z pogromcy Tony’ego Hawka

Skatebird miał zadebiutować już w kolejnych tygodniach, jednak teraz twórcy poinformowali, że muszą opóźnić premierę. Produkcja wyląduje w sklepach 16 września.

To nie jest gra o Antku Jastrzębiu; z Tonym Hawkiem łączy ją tylko czesanie tricków na rampach. Twórcy z Glass Bottom Games ogłosili, że muszą poświęcić jeszcze trochę czasu na sfinalizowanie projektu i zamiast w sierpniu, ich dzieło zadebiutuje 16 września. Jeśli chodzi o platformy, to zagrają pecetowcy oraz posiadacze konsol Xbox i Switch.

Deweloperzy opublikowali zabawny trailer z nową datą premiery. Wcześniej w sieci pokazywano też gameplay. Obydwa filmy zamieszczamy poniżej.

Nie jest to duży projekt, ale trzeba przyznać, że wygląda całkiem uroczo. Twórcy mają duże poczucie humoru. Aparycja ptaszków i ich zachowanie podczas lotu wywołują uśmiech na twarzy. Skrzydlaci sportowcy są bardzo mali, dzięki czemu mogą czynić combosy w lokacjach takich jak pokój czy łazienka. Na każdej mapie znajdziemy mnóstwo ramp i rur (czy jak to tam się fachowo nazywa), na których będziemy wykonywać sztuczki.

W skateparkach spotkamy też inne ptactwo, które będzie miało dla nas rozmaite zadania. Na przykład staniemy przed wyzwaniem zdobycia określonej liczby punktów za wykonywane tricki czy znalezienia w danej lokacji przedmiotu, który został skrzętnie ukryty przez twórców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się