Eksperymentalny horror Shadows of Kurgansk trafia na konsole

Shadows of Kurgansk konsole gameplay
Newsy PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Gaijin Entertainment i Yadon Studio ogłaszają, że survival horror Shadows of Kurgansk, który był dostępny wcześniej wyłącznie na PC, wylądował właśnie na konsolach.

Eksperymentalny horror powstał w ramach projektu Gaijin Entertainment, który ma na celu wsparcie początkujących deweloperów. Tytuł, który na blaszakach miał premierę w 2016, trafił właśnie na PS4, PS5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Konsolowa wersja jest zremasterowana – oferuje m.in. ulepszoną w porównaniu z wersją pecetową grafikę i zmodernizowany interfejs.

Produkcja to survival. A oto szczegóły dotyczące tego, co można tam robić:

Shadows of Kurgansk przenosi graczy do mrocznego i nieprzyjaznego miejsca zwanego Strefą, stawiając przed nimi wyzwanie wydostania się z nawiedzonego obszaru. Gracze muszą zbierać pożywienie, polować na zwierzęta, wytwarzać broń i ekwipunek. Mogą również budować schronienia oraz włamywać się do tajemniczych rządowych bunkrów. Na swojej drodze spotkają jednak dzikie bestie, zombie, mutanty i nielicznych ocalałych ludzi.

Oprócz tego należy strzec się niebezpiecznych anomalii, które mogą okazać się zwodnicze dla ludzkiego umysłu. Gra oferuje zabawę w dwóch kampaniach fabularnych oraz dwóch trybach swobodnej eksploracji.

Shadows of Kurgansk jest dostępny wyłącznie w dystrybucji cyfrowej w PS Store, Microsoft Store i Nintendo eShop.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie