Serial Wiedźmin od Netflixa już w listopadzie 2018 roku?

Serial Wiedźmin od Netflixa już w listopadzie 2018 roku?
Filmy i seriale Newsy

Polski serwis źródłem przecieku.

Jak donosi serwis naEkranie.pl, serial Wiedźmin produkcji amerykańskiego Netflixa, ma się pojawić na platformie już w listopadzie 2018 roku. Nie jest to oficjalna informacja, ale naEkranie.pl twierdzi, że ma swoje źródła, które potwierdzają wymienioną datę.

Fani Białego Wilka z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek wieści odnośnie serialu Wiedźmin, niedawno poznaliśmy nazwisko producenta, który pełni bardzo ważną rolę i ma wpływ na ostateczny kształt ekranizacji oraz sposób, w jaki książki Andrzeja Sapkowskiego zostaną przełożone na serial. To Lauren Schmidt Hissrich – pracowała wcześniej dla Netflixa jako współautorka scenariuszy do Daredevil i The Defenders. Pełniła przy nich również rolę jednego z producentów wykonawczych.

3 gry do sprawdzenia za darmo, 2 do pobrania na zawsze. To dopiero oferta na weekend!

W przypadku serialu Wiedźmin, producentami wykonawczymi będą Sean Daniel, Jason Brown, Tomasz Bagiński oraz Jarek Sawko.

Przypominamy, że CD Projekt nie będzie zaangażowany w produkcję serialu Wiedźmin, a Tomasz Bagiński jeszcze raz podkreślał w czerwcu: Będziemy starali opierać się głównie na literaturze Andrzeja Sapkowskiego, bo to proza wielowarstwowa.

Źródło: naEkranie.pl

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie