Serial Wiedźmin od Netflix. Filmik z Triss nagrany w Polsce i zdjęcia z planu!

W sieci lądują kolejne materiały z serialu Wiedźmin od Netflix i tym razem możemy zerknąć przede wszystkim na Triss Merigold. Ekipa kręcąca serial została przyłapana na Zamku w Ogrodzieńcu.

Jak niedawno pisaliśmy, serial Wiedźmin od Netflix jest obecnie kręcony na terenie Polski. Część zespołu zajmującego się produkcją znajduje się we wsi Rabsztyn w województwie małopolskim. Celem podróży jest piękny Zamek Rabsztyn. Ponadto zdjęcia były wykonywane na Zamku w Ogrodzieńcu i właśnie z tego miejsca pochodzi przedstawiony w tej wiadomości przeciek. Nie jest on byle jaki, ponieważ możemy spojrzeć na Triss Merigold.

Serial Wiedźmin od Netflix – wideo z Polski

W sieci pojawił się filmik (poniżej, jak się nie otworzy, kliknijcie w okienko i zobaczycie materiał na Reddit) oraz zdjęcia, które jeden z fanów wiedźmińskiego uniwersum zarejestrował z ukrycia na Zamku w Ogrodzieńcu.

Widzimy Triss Merigold, w która wciela się Anna Shaffer. Obok niej pojawiła się MyAnna Buring, serialowa Tissaia de Vries, którą znamy z książek Andrzeja Sapkowskiego jako Skowronka.

Anna Shaffer as Triss spotted in Ogrodzieniec castle – more footage soon from r/netflixwitcher

Kiedy premiera serialu Wiedźmin od Netflix?

Konkretna data premiery nie została ujawniona, lecz wiadomo, że Wiedźmina zobaczymy na małym ekranie w 2019 roku, a pierwszy sezon ma zawierać osiem odcinków.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.