Serial The Walking Dead. Zwiastun zapowiada nowe odcinki

0 komentarzy

W sieci ukazał się zwiastun The Walking Dead, który anonsuje nowe odcinki.

Dotychczas nie zostały wyemitowane wszystkie odcinki 10 sezonu The Walking Dead, fani czekają na dalszą część historii. Teaser przedstawia sześć dodatkowych epizodów. W rezultacie dziesiąty sezon będzie składał się z 22 odcinków (pierwotnie miał ich liczyć 16). Twórcy zdecydowali, iż 11 sezon zakończy historię ocaleńców, jego premiera ustalona została na 28 lutego 2021 roku.

Fabuła dziesiątego sezonu The Walking Dead toczy się kilka miesięcy po zdarzeniach znanych z poprzedniej edycji serialu. Bohaterowie przygotowują się do batalii z Szpeptaczami. Dominują pesymistyczne nastroje, uzasadnione są obawy, iż nie uda się uchronić ludzkości w rzeczywistości opanowanej przez zombie.

Żywe trupy to serial, który emitowany jest od 2010 roku. Serial dostępny jest zarówno na platformie Netflix jak i HBO GO. Twórcami widowiska są Frank Darabont i Robert Kirkman. Na ekranie wystąpili tacy aktorzy jak: Andrew Lincoln, Steven Yeun, Chandler Riggs czy Norman Reedus.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się