Dexter 9 sezon. Wiemy kim będą nowi bohaterowie

0 komentarzy

Kim są bohaterowie nowego sezonu serialu Dexter i gdzie rozegra się historia?

Przypominamy, że fabuła poprzednich sezonów Dextera rozgrywała się w Miami. Z kolei 9 sezon ma nas przenieść do fikcyjnego miasta Iron Lake, które mieści się w północnej części stanu Nowy York. To właśnie tam Dexter planuje rozpocząć nowe życie pod zmienionym imieniem i nazwiskiem.

Kim są wspomniani bohaterowie? Zobaczymy Angelę Bishop (wcieli się w nią Julia Jones). Postać będzie rdzenną Amerykanką, pełniącą funkcję szefowej lokalnej policji. Poza nimi zobaczymy też Audrey, córkę Angeli (którą zagra Johnny Sequoyah) i Logana (w tej roli lano Miller) pełniącego funkcję sierżanta policji Iron Lake. Na ekranie zawitają też tacy aktorzy jak: Michael C. Hall i Clancy Brown.

Premiera widowiska została zaplanowana na jesień 2021 roku. Serial będziemy mogli zobaczyć na platformie streamingowej Showtime. Produkcja opowiada o analityku śladów krwi, mordującym przestępców, którym udało się uniknąć odpowiedzialności za popełnione zbrodnie

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się