Season Pass do Call of Duty: Black Ops III – nowe bonusy

Twórcy oraz wydawcy gry Call of Duty: Black Ops III przedstawiają nowe bonusy dostępne dla wszystkich posiadaczy Przepustek Sezonowych.

Od dziś kto już posiada, lub zakupi Przepustkę Sezonową do gry Call of Duty Black Ops III otrzyma zrzuty zasobów (Rare Supply Drop) oraz zrzut za łapówkę na broń (Weapon Bribe Supply Drop), pozwalające na odblokowanie przedmiotów do wykorzystania w wieloosobowym trybie rozgrywki, a także fiolki z płynnym Divinium (Vials of Liquid Divinium), które wesprą graczy stawiających czoła hordom nieumarłych w trybie Zombies. Poniżej przedstawiamy wszystkie bonusy do zgarnięcia:

Bonusowe przedmioty w Black Market Challenge


  • Jedna łapówka (Weapon Bribe): Skrzynia z zaopatrzeniem, z gwarantowaną zawartością w postaci broni dystansowej lub broni do walki wręcz**.
  • Dziesięć rzadkich skrzyń z zaopatrzeniem (Rare Supply Drop).

Bonusowe przedmioty Dr Monty’ego zawierają:

  • 10 fiolek płynnego Divinium (Vials of Liquid Divinium).

Oprócz bonusu do Przepustek Sezonowych, przedstawiamy także nową nagrodę w Specjalnym Kontrakcie na Czarnym Rynku (Black Market Special Contract). Będzie ona dostępna dla każdego kto, począwszy od dzisiaj, wygra 75 meczów i zawierać będzie jednorazowy unlock w postaci dziesięciu skrzyń z rzadkim zaopatrzeniem (Rare Supply Drop) oraz łapówkę (Weapon Bribe Supply Drop).

Wkrótce gracze będą mieli szansę zmierzyć się z kolejnymi zadaniami w ramach codziennych i tygodniowych Kontraktów na Czarnym Rynku (Black Market Contracts) oraz zgarnąć dodatkowe nagrody. Więcej informacji na ten temat pojawi się w nadchodzących miesiącach.

Co najważniejsze – bonusy z Black Market Contracts są niezależne od tych z Przepustek Sezonowych, dzięki czemu posiadacze tych ostatnich mogą podwoić ilość otrzymywanych zasobów.

Weapon Bribes to specjalny rodzaj zaopatrzenia w Black Ops III Black Market. Zawierają trzy przedmioty, z gwarancją, że przynajmniej jeden z nich to broń dystansowa lub broń do walki wręcz, które są gotowe do użytku w trybie multiplayer. Podobnie dziesięć rzadkich zrzutów z zaopatrzeniem, będących częścią bonusu dla posiadaczy Przepustek Sezonowych, będzie posiadać po trzy przedmioty każdy, z przynajmniej jednym rzadkim przedmiotem. W tych skrzynkach z zaopatrzeniem można znaleźć wszystko – od skórek po unikalne bronie. Fani trybu Zombie będą mogli wykorzystywać fiolki z płynnym Divinium do tworzenia Gobblegums – specjalnych eliksirów, które zwiększą zdolności ataku oraz obrony gracza.

Call of Duty Black Ops III Season Pass
Call of Duty Black Ops III Season Pass

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • Wykrywacz błędów

    Jak coś to na zdjęciu z miniaturki jest Black ops 2

13 Shares
Share13
+1
Tweet