Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Samurai Jack: Battle Through Time – zawartość edycji kolekcjonerskiej. W zestawie katana do listów

Produkcja bazująca na serialu animowanym z samurajem Jackiem otrzyma wydanie dla kolekcjonera. Zestaw zakupimy z grą na PS4 lub Switcha.

Wypasiona edycja będzie dostępna już w tym tygodniu – Limited Run Games rozpocznie sprzedaż 14 sierpnia. W pakiecie otrzymamy grę (PS4 lub Switch), 18-centymetrową statuetkę, nożyk do listów w formie katany, dwustronny plakat, soundtrack i trzy artworki.

Samurai Jack: Battle Through Time to platformowa gra akcji, w której wcielimy się w postać nietuzinkowego bohatera Jacka i będziemy podróżować w czasie, zwiedzając różne miejsca na świecie. Rozwiniemy naszą postać w zależności od stylu walki, jaki obierzemy.

Premiera tytułu planowana jest na 21 sierpnia – wtedy produkcja ukaże się na PC, PS4, Xboksie One i Nintendo Switchu.

Ostatnio zademonstrowano trailer z elementami gameplayu. Dla przypomnienia publikujemy go poniżej. Sądząc po tym, co widzimy, można wnioskować, że rozgrywka będzie bardzo dynamiczna; niektórym fanom nie podoba się jednak oprawa wideo gry, która mogłaby być nieco bardziej dopracowana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się