Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

SaGa Frontier Remastered. Świetna gra RPG z PlayStation powraca

SaGa Frontier Remastered to odświeżona wersja japońskiej produkcji role-playing.

Square Enix postanowiło wydać usprawnioną edycję tytułu, który pierwotnie wydany został w Japonii w roku 1997. Nowa edycja otrzyma ulepszoną oprawę wizualną, dodatkowe misje czy kolejne mechaniki. Spodziewajcie się również dodatkowych zadań, które przedłużą czas spędzony z produkcją.

Odresturowany klasyk ma się pojawić na PC (platforma Steam), oraz konsolach: PS4 i Nintendo Swtich. Ukontentowani powinni być również fani mobilnego grania, tytuł zawita bowiem na urządzenia z systemem Android i iOS. Premiera ma odbyć się w wakacje 2021 roku.

SaGa Frontier ukazała się na PS1. Przenosi nas ona do uniwersum, które umożliwiało podróżowanie między planetami. W grze mogliśmy pokierować aż siedmioma protagonistami, których historie przeplatały się ze sobą. W RPG-u funkcjonował system turowych starć. Podczas walk rozwijane były umiejętności jakich używaliśmy najczęściej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się