Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ruined King: A League of Legends Story na pierwszym pokazie rozgrywki

Ruined King: A League of Legends Story otrzymało kolejny sympatyczny zwiastun. Tym razem twórcy skupili się na zaprezentowaniu rozgrywki.

Uniwersum League of Legends jest bardzo bogate i ma przeogromny potencjał na umieszczanie w nim gier z rozmaitych gatunków. Riot Games doskonale zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego stworzyło Forge, czyli inicjatywę polegającą na powierzaniu produkcji gier w uniwersum LoL zewnętrznym deweloperom.

Jedną z takich gier jest Ruined King: A League of Legends Story, które aktualnie tworzy studio Airship Syndicate. Możecie je kojarzyć chociażby z Battle Chasers: Nightwar lub Darksiders: Genesis.

Ruined King otrzymał właśnie nowy zwiastun, który skupia się na zaprezentowaniu rozgrywki. Gra jest erpegiem z niecodziennym systemem walki i mechaniką rozwoju bohaterów. Każda z dostępnych w grze postaci posiada własne statystyki, które możemy odpowiednio modyfikować przedmiotami.

Fani League of Legends poczują się w tej produkcji jak w domu. Do Ruined King trafi cała masa postaci znanych z gry MOBA od Riot, a dodatkowo gra odkryje kolejne ciekawostki ze świata Runeterry.

Ruined King ma zadebiutować w 2021 roku na komputerach osobistych i konsolach.

To nie jedyny, nowy tytuł osadzony w uniwersum LoL-a, który znajduje się w produkcji. Riot Forge jest już całkiem rozbudowane i jeśli komuś podoba się świat przedstawiony w League of Legends, ale nie ciągnie go do gatunku MOBA, to i tak powinien znaleźć coś dla siebie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się