Rowan Atkinson tłumaczy co z filmami Jaś Fasola i Czarna Żmija

0 komentarzy

Brytyjski aktor Rowan Atkinson uchylił rąbka tajemnicy w sprawie kontynuacji produkcji Jaś Fasola i Czarna Żmija.

Rowan Atkinson nierozerwalnie kojarzony z rolą Jasia Fasoli, wypowiedział się w sprawie możliwości ponownego wejścia w tą rolę. Zdaniem 65-latka nie jest to najlepszy pomysł. Występowanie w serialu
Mr. Bean, było dla niego bardzo uciążliwe. Wcielanie się w zabawną postać generowało stres i było męczące. W ramach pocieszenia komik poinformował, że podłoży głos w animacji pod ubranego w brązowy garnitur i czerwony krawat bohatera.

Atkinson stwierdził za to, że najpewniej doczekamy się kolejnego sezonu Czarna Żmija. Rozmowy w tej sprawie mają być prowadzone od jakiegoś czasu, ale póki co nie usłyszeliśmy żadnych konkretów.

Komediowe widowisko opowiadało historię imperium brytyjskiego czy przedstawiało czasy I wojny światowej. We wszystkich prezentowanych epokach przewijał się przedstawiciel rodu Czarnych Żmij, którego grał angielski aktor.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się