Revolver to anulowana gra BioWare. Zobacz, jak mogła wyglądać

0 komentarzy

BioWare ujawniło jeden ze swoich anulowanych projektów. Gra Revolver mogła być naprawdę ciekawym tworem, jednak została skasowana.

Branża gier wideo co roku podrzuca nam dziesiątki świeżych i świetnych produkcji. Często mają one bardzo wyboistą historię powstawania i niekiedy są owocem anulowania kilku innych projektów.

Często zdarza się, że gry wideo, które nigdy nie ujrzą światła dziennego zapowiadają się na prawdziwe hity już w fazie koncepcji i potrafią wzbudzić masę ekscytacji. Jednym z takich projektów był anulowany w 2008 roku Revolver od słynnego BioWare.

Jeden z deweloperów podzielił się nostalgicznym postem, w którym zawarł informacje o rzeczonej produkcji.

Rozpoczynając swoje życie jako kontynuacja Jade Empire, Revolver ewoluował i zmieniał kierunki wiele razy w ciągu procesu produkcji. Niedawno został ujawniony w książce BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development.

Fragment postu Matta Rhodes

O ile nie mamy żadnych tropów mogących sugerować jak wyglądałaby rozgrywka w Revolverze, tak grafiki koncepcyjne opublikowane przez Matta robią ogromne wrażenie. Wygląda na to, że był to cyberpunkowy twór, który cechował bardzo oryginalny projekt postaci.

Gra raczej już nie powróci z martwych, ale ostało się sporo wspomnianych wcześniej grafik. Niektóre z nich zobaczycie poniżej, a resztę znajdziecie na Instagramie Matta.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się