Resident Evil serial. Wiemy jacy bohaterowie pojawią się w widowisku od Netflixa

0 komentarzy

Dowiedzieliśmy się jacy bohaterowie pojawią się Resident Evil (serial), który obejrzymy na platformie Netflix.

Prezentujemy zestawienie postaci, które towarzyszyć nam będą podczas oglądania horroru (uprzedzamy przed spoilerami!):

  • Młoda Jade (14 lat): jest bliźniaczką Billie, którą uznaje za swoją najlepszą przyjaciółkę. Jade łatwo adaptuje się do środowiska i bezproblemowo nawiązuje nowe znajomości.
  • Młoda Billie (14 lat): to zamknięta w sobie nastolatka, która postanawia zdemaskować nieetyczne metody traktowania zwierząt w laboratorium swojego ojca. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zostaje ugryziona przez zwierzę, które przenosi na nią tajemniczego wirusa.
  • Dorosła Jade (28 lat): pracuje jako naukowiec, który wykorzysta każdą okazję by zgłębić wiedzę na temat wirusa. Czuje się odpowiedzialna za uwolnienie mikroorganizmów, który doprowadziły do śmierci jej siostry. Decyduje się na pracę w terenie, by zdobyć wiedzę o wirusie zagrażającym całej ludzkości.
  • Albert Wesker (40-49 lat): inteligentny i enigmatyczny naukowiec. Nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje naukowe ambicje. Brak etycznych zahamowań przyniesie straszliwe konsekwencje.
  • Evelyn Marcus (40 lat): fałszywa i niemająca litości, wyrachowana córka właściciela korporacji. Jest agresywna a wszelkie problemy rozwiązuje nie bacząc na dobro innych.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się