Republique z iOS oraz Androida przeniesie się na PlayStation 4

Epizodyczna skradanka inspirowana m.in. książką “Rok 1984” George’a Orwella doczeka się wersji na dużą konsolę.

Tytuł Republique za wiele Wam nie mówi? To całkiem ciekawa skradanka, która w 2013 roku pojawiła się na iOS, rok później wylądowała na Androidzie, a następnie w odświeżonej formie zawitała na PC. Teraz twórcy tytułu informują, że w 2016 roku Republique zostanie wydane również na PlayStation 4. Mamy dostać pięć epizodów w jednym wydaniu, które pobierzemy z PS Store.


Szczegółów nie zdradzono, lecz zapewne wersja gry na PS4 będzie przypominała tę z blaszaków, która w porównaniu do iOS oraz Androida odznaczała się znacznie lepszą oprawą graficzną.

Republique rozpoczyna się tajemniczym telefonem, który otrzymujemy od dziewczyny imieniem Hope. Znalazła się ona w potrzasku i prosi nas o pomoc w ucieczce przed wszystkowidzącym Nadzorcą. Oczywiście przystajemy na jej warunki, włamujemy do systemu nadzoru i sterując różnymi elektronicznymi mechanizmami torujemy Hope drogę do wolności.

Pobawicie się w dobrego Wielkiego Brata, kiedy Republique wyjdzie już na PlayStation 4? Poniżej przypominamy zwiastun wersji pecetowej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet