Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowy rekord świata w długości grania. A jaki jest Wasz?

Nie od dziś wiadomo, że rekord świata można ustanowić w praktycznie każdej dziedzinie. Streamer Andrew „GiantWaffle” Bodine postanowił zasiąść przed ekranem i… po prostu długo grać.

Andrew Bodine pobił w listopadzie rekord długości grania: w ciągu całego miesiąca spędził na tej czynności ponad 570 godzin. Zgodnie z zasadami, bicie rekordu ma nie zagrażać życiu śmiałka, dlatego powinien on pamiętać m.in. o odpoczynku. Dlatego GiantWaffle rozbił swój cel na 19-godzinne codzienne transmisje, co w listopadzie dało mu łączny wynik 572 godzin streamingu.

Poprzednim rekordzistą w tej dziedzinie był JayBigs z wynikiem 569 godzin.

Jeśli jesteście ciekawi, w co grał Andrew Bodine, to były to Red Dead Redemption 2, Luigi’s Mansion 3, Escape From Trakov, Rocket League, Factorio, Rainbow Six Siege i Death Stranding. Ukończenie tego ostatniego zajęło mu ponad 30 godzin.

Jeśli ktoś z Waszej rodziny narzeka, że gracie za długo, możecie powołać się na GiantWaffle’a. Podobno hardkorowy gracz przed pobiciem rekordu sumiennie trenował, by zaprawić się w boju – a samo bicie rekordu nie było łatwe. Bodine zaznaczył, że zdaje sobie sprawę, że siedzenie przy grach przez tak długi czas jest szkodliwe dla zdrowia. Ciekawe, czy w naszym kraju jest ktokolwiek, kto byłby w stanie zmierzyć się z rekordzistą. Są jacyś chętni?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%