PUBG w Xbox Game Pass, a usługa obecnie w promocji za 1 zł

PUBG w Xbox Game Pass, a usługa obecnie w promocji za 1 zł
Newsy XOne

Microsoft zachęca do skorzystania z Xbox Game Pass świetną promocją i uzupełnieniem listy dostępnych gier o PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Szykując się na atrakcje, jakie Microsoft odpali w sklepie Xbox z okazji Black Friday (tutaj zwiastun oferty i przykładowe rabaty), możemy sięgnąć po miesięczny abonament Xbox Game Pass za 1 zł. Standardowa cena wynosi 40 zł, zatem zysk jest naprawdę spory.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do Xbox Game Pass, Microsoft wyciąga z rękawa drugi mocny argument. W usłudze wylądowała właśnie gra PlayerUnknown’s Battlegrounds, która obok Fortnite jest jedną z najbardziej popularnych produkcji battle royale.

Chętni na Xbox Game Pass za złotówkę niech zajrzą na tę stronę.

W listopadzie katalog Xbox Game Pass został rozszerzony o następujące tytuły:

  • Sniper Elite 4
  • Olli Olli 2XL
  • Sheltered
  • Rise and Shine
  • Grip

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange i Zapłać z PLAY, dostępnych dla abonentów komórkowych sieci. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie