Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

PUBG w końcu na PlayStation 4?

Nieoficjalne doniesienia.

Czyżby PUBG miało wreszcie ukazać się na PS4? Tak sugeruje jeden z użytkowników PSNProfiles, który odnalazł na serwerach Sony grafiki z PUBG. Ponadto w sieci pojawiły się identyfikatory wymienionej produkcji przeznaczone dla PS Store.

Przypomnijmy też, że we wrześniu tego roku koreańska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier, wpisała PUBG właśnie na PS4 w swojej liście. Wszystko wskazuje na to, że produkcja w wersji na konsolę Sony to tylko kwestia czasu.

Do tej pory PUBG dostępne jest na PC i Xbox One. Microsoft najwidoczniej wykupił sobie czasową wyłączność na grę dla swoich systemów.

PUBG cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Obecnie w produkcję w sieci grają miliony osób na całym świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%