Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

PUBG: przeciek wskazuje, że niedługo zagramy także na PlayStation 4

Reddit na tropie PUBG na PS4.

Mimo że PUBG odniósł wielki sukces na PC i konsoli Xbox One, to ciągle razi fakt o tym, że Playerunknown’s Battlegrounds wciąż nie zadebiutowało na konsoli PlayStation 4. Nigdy nie było do końca jasne, dlaczego twórcy tak długo zwlekają z wersją na PS4. Dziś użytkownicy portalu Reddit dotarli do koreańskiego portalu, na którym znaleziono rating wiekowy dla… Playerunknown’s Battlegrounds na PS4! Jeśli nie zaszła żadna pomyłka, to PUBG na PS4 jest realny jak nigdy dotąd.

Playerunknown’s Battlegrounds na PS4? Blisko jak nigdy dotąd.

PUBG na PlayStation 4: kiedy premiera?

Jeśli gra ukaże się już na konsoli Sony, kolejnym problemem będzie doprowadzenie do crossplay’u między platformami. Deweloperzy ostatecznie chcą doprowadzić do tego, by pecetowcy mogli grać z konsolowcami, jednak priorytetem na tę chwilę wydaje się po prostu wypuszczenie PUBG na PS4, a sprawa crossplay’u jest drugorzędna. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że crossplay’owi sprzeciwi się samo Sony jak wtedy, gdy firma stwierdziła, że niekoniecznie obstaje za crossplayem w grze Fortnite, gdyż PlayStation 4 to najlepszy sposób na granie w Fortnite.

Choć czytając najnowsze doniesienia możemy być już niemal pewni tego, że PUBG trafi na PS4, to niestety w koreańskim ratingu nie padła żadna konkretna data, kiedy miałoby to nastąpić.

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%