Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

PUBG – nowa czwarta mapa Vikendi już dostępna

Gracze mają nowy powód, aby włączyć popularną grę PUBG.

PUBG Corporation oficjalnie wypuściło swoją nową czwartą mapę do PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na PC. Nowa mapa o nazwie Vikendi, przenosi graczy do śnieżnego etapu.

Mapa jest średniego rozmiaru i ma kilka interesujących elementów. Miasta stworzone są na styl europejski, nie brakuje też Kosmodromu, zaśnieżonych drzew, które pozwolą się ukryć i parku dinozaurów.

Nowy teren pozwala w nieco inny sposób podejść do rozgrywki. Dla przykładu, gracze zostawiają ślady na śniegu zarówno poruszając się pojazdami jak i pieszo. To pozwala bardziej rozsądnym graczom, tropić tych drugich.

Zerknijcie poniżej na wideo przedstawiające nową mapę. Co sądzicie? Wskoczycie do PlayerUnknown’s Battlegrounds?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%