Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wyjątkowa mapa w PUBG. Chcecie pograć? Trzeba się zapisać

Jeśli nie możecie doczekać się nowej mapy w PUBG, mamy dla Was dobre i złe wieści. Dobre są takie, że niedługo startują kolejne testy tropikalnej miejscówki Savage, złe – nie każdy będzie mógł znaleźć się na placu boju.

Na początku kwietnia grupa wybranych graczy mogła przetestować nową mapę w PUBG – Savage. Twórcy strzelaniny zapowiedzieli jednak, że będzie druga okazja do postrzelania w nadchodzącej lokacji. Ta okazja właśnie się zbliża.

PUBG – jak zagrać na mapie w dżungli?

Jeśli jesteście chętni do pogrania na mapie Savage, musicie niestety posiadać specjalny klucz, ponieważ testy miejscówki są zamknięte. Osoby, które brały udział w pierwszych testach mapy, nie muszą się martwić. Stary klucz podpasuje do drugich testów. Inni muszą liczyć na otrzymanie klucza od dewelopera.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Żeby zdobyć klucz na testowanie Savage, należy udać się pod ten adres, gdzie zapisy do bety mają trwać od 14 kwietnia do 17 kwietnia (początek i koniec o godz. 14:00). Pamiętajcie jednak, że nie każdy otrzyma klucz. Samo zgłoszenie niczego nie gwarantuje.

Kto jednak będzie dysponował kluczem, niech szykuje się na testy. Te rozpoczną się 17 kwietnia o godzinie 3:00 nad ranem i zakończą 19 kwietnia o tej samej godzinie.

Mapa Savage PUBG gameplay

Jej rozmiary to 4 × 4 km, zatem możemy mówić o naprawdę malutkiej lokacji w porównaniu do Erangel czy Miramar. Lecz mimo miniaturowych gabarytów, nadal na mapie znajduje się setka graczy. Trzeba się zatem przyszykować na jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywkę i zagęszczenie przeciwników. Tutaj mecze będą trwały krócej i z pewnością będą bardziej efektowne.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%