Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Tagi: ,

Zamówił PlayStation 5 na Amazonie. Dostał karmę dla kota

Klienci brytyjskiego sklepu Amazon otrzymali przesyłki, których nie zamawiali.

Konsumenci, którzy zakupili w sieci Amazon PS5, skarżą się, że dotarły do nich produkty, których nie kupowali. Część otrzymała zaś puste paczki. Twitter pełen jest zdjęć zrobionych przez rozczarowane osoby, które zamiast platformy Sony otrzymały: masażer do stóp, odświeżacz powietrza, przenośny grill, torebki z ryżem czy zabawki. Wśród poszkodowanych znaleźli się również członkowie redakcji brytyjskiego Eurogamera czy pracownicy MTV.

Okazało się, że konsole zostały skradzione. Paczki dotarły w kartonach oklejonych zwykła taśmą klejącą, bez pieczęci używanej przez sieć Amazon. Głos zabrali przedstawiciele przedsiębiorstwa handlowego. Przeprosili wszystkich nabywców za zaistniałą sytuację i obiecali, że skontaktują się z każdym z klientów aby rozwiązać problem.

Można spodziewać się, że złodzieje korzystając z dużego popytu na next-geny, wystawią sprzęt na stronach serwisów aukcyjnych. Mamy nadzieje, że do Was zamówione konsole PS5 dotarły całe i zdrowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się