PS Plus na wrzesień z grami AAA, które zostaną wyrzucone z usługi

PS-Plus-ps4-ps5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony udostępniło nową ofertę PS Plus na sierpień dla progów Extra oraz Premium. Dla równowagi mamy wieści, jakie gry zostaną usunięte z usługi we wrześniu.

Tak to już bywa z katalogiem PS Plus Extra, że z jednej strony jest on rozwijany o nowe comiesięczne zrzuty, a z drugiej uszczuplany. Od kilkunastu godzin możemy pobierać nową ofertę sierpniową. Mamy w niej 14 gier dla subskrybentów Extra oraz dodatkowe 3 w ramach abonamentu Premium. Pełna lista do przypomnienia w tej wiadomości. Mam jednak wrażenie, że lepsze gry stracimy we wrześniu niż dostaliśmy teraz.

Promocja na doładowania do PS Store. Kupuj taniej gry i PS Plus

PS Plus wrzesień 2023 – gry, które odejdą z katalogu Extra

Zakładka “Last chance to play” została zaktualizowana o gry, które zostaną usunięte z PS+ Extra we wrześniu 2023. To osiem gier, a wśród nich naprawdę porządne i znane produkcje AAA. Na kartach tytułów w PS Store pojawiła się już informacja, że każda z wymienionych gier będzie obecna w usłudze do 19 września, godziny 11:00 czasu polskiego. Mamy zatem, na szczęście, ponad miesiąc, by ukończyć interesujące nas gierki. Później ich uruchomienie nie będzie możliwe.

Do odstrzału idą dwie części Watch Dogs, żegnamy również Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz doskonałe Deathloop. Z mniejszych produkcji, żal będzie uroczego Chicory A Colorful Tale, które zdobyło serca graczy i recenzentów. Wersja gry na PS5 może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87/100 (według Metacritic).

PS-Plus-wrzesien-usuwane-gry

Lista odchodzących gier:

  • Chicory A Colorful Tale
  • Death End re;Quest 2
  • Deathloop
  • Nidhogg 2
  • Through the Darkest of Times
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs 2

Jestem ciekaw, do których gier z listy zamierzasz jeszcze wrócić, w której wbić platynę, a którą po prostu sprawdzić, póki jest taka możliwość. Dajcie znać w komentarzach!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie