PlayStation naprawiło Asasynów w PS Plus. Można w końcu pobrać

PS-Plus-Assassins-Creed
Newsy PS4 PS5

Wielu graczy z różnych części świata zgłaszało, że nie mogą pobrać z Assassin’s Creed The Ezio Collection, które zostało dodane do katalogu gier w ramach PS Plus Extra i Premium. Problem zażegnany!

19 lipca tego roku do PS Plus Extra i Premium trafiła m.in. kapitalna składanka Assassin’s Creed The Ezio Collection. Oznacza to, że od wspomnianego dnia można było pobierać gry na dysk konsoli i poznać w ramach subskrypcji kultowe odsłony serii. Problem w tym, że u niektórych graczy… nie można było.

Assassin’s Creed The Ezio Collection w PS Plus naprawione

Przeglądając różne wątki na Reddit znalazłem krótką wzmiankę ucieszonego gracza z Europy, który wreszcie może pobrać Assassin’s Creed The Ezio Collection. Posiada on PS Plus Extra i dotychczas występował u niego błąd. Za grę trzeba było zapłacić, choć jest w ramach abonamentu. Inni podziękowali przyznając, że u nich też problem przestał występować!

Błąd występował m.in. w Belgii, Turcji, Nowej Zelandii czy Wielkiej Brytanii. I nie u wszystkich graczy. Część widziała cenę produktu, inni z kolei informację, że grę mogą poznać jedynie przez streaming. Jeśli ktoś z Polski miał podobny problem, to niech czym prędzej zajrzy do PS Store, ponieważ wszystko powinno działać już jak należy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie