PS Plus za darmo pozwala sprawdzić dwie kolejne gry

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kto posiada abonament PS Plus Premium i czekał na kolejne triale, czyli darmowe wersje próbne gier, może uderzać do PS Store po kolejne nowości.

W PlayStation Store pojawiły się nowe triale, które możesz sprawdzić w ramach abonamentu PS Plus Premium. To chodzona bijatyka oraz taktyczna rozgrywka w świecie fantasy.

PS Plus Premium i nowe triale do ogrania

Pierwszą z gier do sprawdzenia jest Cobra Kai 2: Dojos Rising. To bijatyka osadzona w uniwersum serialu Cobra Kai, w której można pograć w trybie opowieści lub rozegrać turnieje on-line. Naszym celem jest zdobycie tytułu Wielkiego Mistrza. A możesz to zrobić, wybierając spośród 28 grywalnych postaci.

Drugą grą jest z kolei Tactics Ogre: Reborn. To kultowy tytuł od studia Square Enix, którego korzenie sięgają 1995 roku. Wówczas pojawił się na 16-bitowej konsoli SNES. Następnie gra dostała remake na PSP. Mowa o Tactics Ogre: Let Us Cling Together z 2010 roku. Reborn stanowi odświeżoną wersję gry znanej z PlayStation Portable. Mamy tutaj do czynienia z klasyczną taktyczną grą jRPG, gdzie pojawia się mnóstwo moralnych dylematów oraz walk w systemie turowym.

Każdą z gier możemy sprawdzać przez 2 godziny. Oto linki, gdzie możesz je pobrać:

Na koniec spójrzcie jeszcze na zwiastuny premierowe obu produkcji:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie