PS Plus kwiecień 2023 – gry na PS5 i PS4. Data ujawnienia oferty

PS-Plus-PS5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Powoli zbliżamy się do końca miesiąca, a więc pora szykować się na ogłoszenie oferty PS Plus kwiecień 2023. Jakie gry chcielibyście dostać?

Kto odlicza dni do ujawnienia gier na PS5 i PlayStation 4 z oferty PS Plus kwiecień 2023, tutaj dowie się, kiedy dokładnie to się stanie. Przy okazji możesz skorzystać z promocji na tańsze przedłużenie subskrypcji Essential.

Zadbaj o przedłużenie PS Plus

Kto chce kupić / odnowić bądź przedłużyć abonament w wersji podstawowej (Essential), może skorzystać z promocji. W CDKeys płacisz 195 zł z groszami za rok subskrypcji. Przypominam, że standardowo kosztuje ona 240 zł na taki okres. Oszczędzasz zatem blisko 45 zł.

PS+ na kwiecień 2023. Ujawnienie oferty, gry PS4 / PS5 – kiedy?

Pełna oferta pojawi się oficjalnie na blogu PlayStation w ostatnią środę tego miesiąca, czyli 29 marca. Tego dnia, tuż po godz. 17:30, poznamy wszystkie gry, które będziemy mogli pobierać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli od 4 kwietnia.

Zatem do 4 kwietnia obowiązuje obecna oferta z marca. Warto na weekend dokonać formalności, jeśli ktoś tego nie zrobił wcześniej, i dodać dostępne jeszcze gry do swojej biblioteki. A są to:

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie