PS Plus Essential listopad 2023. Lista gier na PS5 i PS4 typowana przez społeczność PlayStation

PS-Plus-gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony nie ujawni w tym miesiącu oferty PS Plus Essential na listopad 2023 i już pisaliśmy, dlaczego tak się stanie. Czekając na oficjalne ogłoszenie, społeczność układa swoją listę gier.

Jeśli od wczoraj zawzięcie szukasz listy gier z oferty PS Plus Essential na listopad 2023, to nie trać czasu. Poznamy ją dopiero 1 listopada. Wynika to z kalendarza. Sony zawsze podaje konkrety w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Nie przeszkadza to jednak społeczności forum Reddit w typowaniu potencjalnych tytułów, które trafią do usługi. I tak wyłoniono trzy gry na PS5 i PlayStation 4, które zdaniem forumowiczów powinniśmy dostać w listopadzie. Czy to tylko zwykłe marzenia? Czy może jednak gracze trafią choć z jednym typem?

Abonament PS+ możesz kupić taniej w PS Store

Żeby zaoszczędzić na subskrypcji, doładuj portfel w PS Store kartami z promocji:

Chcą takich gier w ofercie PS Plus Essential listopad 2023

Do znudzenia, jedną z najczęściej wymienianych gier każdego miesiąca jest Sifu. Widać, że wciąż duża grupa posiadaczy PlayStation nie miała okazji pograć w tę chodzoną bijatykę, choć jej premierę mieliśmy ponad rok temu. Na drugim miejscu znalazły się wyścigi od Criterion Games. Mowa o Need for Speed Unbound, które dosyć średnio zostało przyjęte przez graczy. No, ale w PS Plus sporo osób dałoby jednak temu tytułowi szansę. Równie często co NfS, społeczność Reddit wymienia wśród życzeń The Last of Us Part II. Gra zacna, więc z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej tak, biorąc pod uwagę fakt, jak tanio można wyrwać tytuł na płytce. Zakładam, że głosy na TLoU 2 oddawali posiadacze PS5 Digital…

Zatem gdyby to gracze mogli zdecydować, jakie gry Sony wrzuci do oferty PlayStation Plus na listopad, lista wyglądałaby właśnie tak:

  • Sifu
  • Need for Speed Unbound
  • The Last of Us Part II

Czy bylibyście zadowoleni z takich tytułów w PS Plus Essential?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie