PS Plus na 12 miesięcy najtaniej. Łatwy sposób na 44 zł w kieszeni

PS Plus i pieniądze
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć PS Plus Essential na 12 miesięcy kosztuje normalnie 240 zł, możesz zapłacić w promocji o wiele mniej. Najlepsza cena czeka w jednym z popularnych sklepów.

PS Plus na rok w promocji kosztuje dokładnie 195,99 zł. Więc po co płacić 240 zł, skoro możesz oszczędzić 44 zł? Co ciekawsze i dla niektórych w zasadzie najważniejsze, takim kodem możesz przedłużyć trwający abonament. Można nim oczywiście również odnowić Plusa, jeśli kiedyś go miałeś/miałaś, lub kupić go po raz pierwszy, jako nowy subskrybent. Słowem – ta oferta jest dla każdego. No dobra, to gdzie po nią uderzyć?

PS Plus na rok w promocji. Abonament Essential

Promocja obowiązuje w CDKeys, czyli jednym z najpopularniejszych sklepów z kluczami na świecie. Sam wiele razy z niego korzystałem, więc mogę polecić z czystym sumieniem. Oto link do oferty:

Jeśli skorzystasz z oferty i sfinalizujesz transakcję, klucz zostanie dostarczony na twojego maila. Wystarczy go aktywować w PlayStation Store i masz aktywny abonament na cały rok, a w kieszeni zostanie 44 zł.

Subskrypcja PS Plus pozwala grać online na PS5 i PlayStation 4. Dodatkowo można zapisywać stany gier w chmurze, co okazuje sie przydatne w razie awarii dysku twardego konsoli. Abonament upoważnia też do ekskluzywnych zniżek na gry oraz dodatki w PlayStation Store. Na koniec, umożliwia co miesiąc odbiór kilku gier za darmo. W marcu do pobrania czekają:

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie