Przez patch 1.07 przestają grać w Wiedźmina 3. Kiedy łatka?

Z niecierpliwością czekamy na patch 1.07 do Wiedźmina 3. Polskie studio wypowiada się w tej sprawie w serwisie Twitter.

Nadchodzący patch do Wiedźmina 3: Dziki Gon, oznaczony numerkiem 1.07, ma być potężny. Lista zmian jest tak ogromna, że ciężko przez nią przebrnąć, nie roniąc sobie małej przerwy na kawkę.


Oczywiście cieszy fakt, że CD Projekt RED podchodzi do kwestii łatania swojego produktu tak poważnie i z niecierpliwością czekamy na te wszystkie zmiany. No właśnie, a kiedy w końcu dostaniemy patch 1.07? Polskie studio przyznaje na Twitterze, że wiele osób ciągle o to rozpytuje. Niestety deweloper nadal postanawia trzymać nas w niepewności informując jedynie, że kiedy będzie coś wiadomo na temat daty premiery łatki, wszyscy się o tym szybko dowiedzą.

Spotkałem się już z komentarzami ze strony zagorzałych fanów Wiedźmina 3, że lepiej przestać grać i poczekać na patcha. Okazuje się, że na odstawienie Dzikiego Gonu w oczekiwaniu na aktualizację decyduje się sporo osób, o czym może świadczyć choćby wątek na forum Reddit – Czy czekając na patch 1.07 przestajesz grać na jakiś czas? Wiele osób odpowiada twierdząco. A jak jest w Waszym przypadku?

Patch 1.07 do Wiedźmina 3
Patch 1.07 do Wiedźmina 3

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

54 Shares
Share54
+1
Tweet