Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc za 4 zł

4 zł 54.99 zł -92%

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc w świetnej cenie. Tylko brać.

W sklepie Microsoftu kupimy obecnie miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate o 92 proc. taniej, wydając jedynie 4 zł. Oto link do oferty:

Subskrypcja Xbox Live Gold i ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputer i obsługiwanych urządzeń przenośnych z systemem Android (beta) w jednej niskiej cenie miesięcznej (subskrypcja jest kontynuowana automatycznie po zwykłej cenie). Po zakończeniu okresu promocyjnego opłaty za subskrypcję będą pobierane w wysokości odpowiadającej aktualnej standardowej cenie (może ulec zmianie i zawiera obowiązujące podatki), dopóki subskrypcja nie zostanie anulowana na koncie Microsoft. Otrzymasz powiadomienie przed wszelkimi zmianami cen. Dołączenie do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate spowoduje uaktualnienie pozostałego czasu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass na konsolę, lub Xbox Game Pass na komputer PC do tej samej ilości czasu subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate nawet do 36 miesięcy. Wszystkie konwersje są ostateczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się